Menu
Your Cart

Radinn Carve Phantom

Radinn Carve Phantom
Radinn Carve Phantom
Radinn Carve Phantom
Radinn Carve Phantom
Līdz 52 km/h Carve 25-45 min
Radinn Carve Phantom
Radinn Carve Phantom
Radinn Carve Phantom
Radinn Carve Phantom
Specifikācija
Maks. ātrums 52 km/stundā
Maks. slodze 130 kg
Svars (pats dēlis) 9 kg
Tālvadība Ir
Maks. distance 45 min
Radinn Carve Phantom
11 200.00€
Bez PVN: 9 256.20€

Pieejamie varianti

Apraksts

Radinn Carve  - jauns dēļa modelis, kas ir paredzēts jau pieredzējušiem braucējiem. Tam ir šaurāka forma, nekā pārējiem Radinn modeļiem un ir iespējams piestiprināt kāju siksnas, lai labāk kontrolētu dēli, sērfojot pa viļņiem un pat ir iespējams veikt lēcienus!

Radinn elektriskais dēlis ir patiesi kluss, pateicoties dzinējam Jetpack G3, kas ir ievietots dēļa aizmugurē, lai sniegtu drošību lietotājam un visiem apkārtējiem jūras "iedzīvotājiem", ar kuriem Jūs varētu saskarties braukšanas laikā.

Ar šo dēli ir iespējams sasniegt ātrumu līdz 52 km/h!  Jūs varat viegli kontrolēt ātrumu, izmantojot komplektācijā iekļauto tālvadības pulti, un, ja vēlāties, varat lēnām pārvietoties pa mierīgiem ūdeņiem. Iekļautā drošības siksna novērsīs e-dēļa “lidošanu” prom no Jums pēkšņas krišanas gadījumā.

Standarta dzinējs (Jetpack G3 ) sasniedz ātrumu līdz 40 km/h, bet Jetpack G3 PRO ļauj sasniegt ātrumu līdz pat 52 km/h!

Atkarībā no baterijas kapacitātes Jūs saņemsiet 25–45 minūtes ilga braukšanas laika, kas aizvedīs Jūs pa šaurajām straumēm, lieliem ezeriem, jūrām un līkumotajām upēm, uz kurām vienmēr esat vēlējušies doties. Lai uzlādētu bateriju, Jums ir jāizvēlas divi lādētāji - parasts lādētājs, kas uzpildīs Jūsu bateriju visu nakti (iekļauts standarta komplektā), un ātrais lādētājs ,kas lādē bateriju 2-3 stundu laikā.

Standarta baterija nodrošina aptuveni 25 minūšu darbības laiku , Extended Range baterija - 45 minūtes. Pieejama arī lādētāju, rezerves daļu un piederumu izvēle,kas padara braukšanu .

Apskatiet arī visus citus mūsu jetboard dizainus!


Šī interneta vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu politikas lietošanai e-move.lv veikalā.