Menu
Your Cart

Radinn Freeride Element

Radinn Freeride Element
Radinn Freeride Element
Radinn Freeride Element
Freeride 25-45 min Līdz 56 km/h
Radinn Freeride Element
Radinn Freeride Element
Radinn Freeride Element
Specifikācija
Maks. ātrums Līdz 56 km/h
Maks. slodze 130 kg
Svars (pats dēlis) 12 kg
Tālvadība Ir
Maks. distance Līdz 45 min.
Radinn Freeride Element
9 999.00€
Bez PVN: 8 263.64€

Pieejamie varianti

Apraksts

Radinn Freeride dēlis ir 2020. gada modelis, ar mazākiem izmēriem un svaru, salīdzinot ar Explore modeli. Pateicoties patiesi unikālam dizainam, Freeride ļauj uzreiz izjust saviļņojumu, kas rodas stāvot uz deļa. Tajā pašā laikā tas piedāvā bezgalīgas iespējas gan iesācējiem,gan arī lietotājiem ar pieredzi. Elektriskā mobilitāte uz zemes ir populāra jau labu laiku, taču Jūs nekad iepriekš neko tādu neesat redzējis uz ūdens!

Radinn elektriskais dēlis ir patiesi kluss, pateicoties dzinējam Jetpack G3, kas ir ievietots dēļa aizmugurē, lai sniegtu drošību lietotājam un visiem apkārtējiem jūras "iedzīvotājiem", ar kuriem Jūs varētu saskarties braukšanas laikā.

Vai zinājāt, ka vaļi var peldēt līdz 56 km / h? Nu, tik pat ātrs var būt arī Radinn dēlis!  Jūs varat viegli kontrolēt ātrumu, izmantojot komplektācijā iekļauto tālvadības pulti, un, ja vēlāties, varat lēnām pārvietoties pa mierīgiem ūdeņiem. Iekļautā drošības siksna novērsīs e-dēļa “lidošanu” prom no Jums pēkšņas krišanas gadījumā.

Standarta dzinējs (Jetpack G3 ) sasniedz ātrumu līdz 40 km/h, bet Jetpack G3 PRO ļauj sasniegt ātrumu līdz pat 56 km/h!

Atkarībā no baterijas kapacitātes Jūs saņemsiet 25–45 minūtes ilga braukšanas laika, kas aizvedīs Jūs pa šaurajām straumēm, lieliem ezeriem, jūrām un līkumotajām upēm, uz kurām vienmēr esat vēlējušies doties. Lai uzlādētu bateriju, Jums ir jāizvēlas divi lādētāji - parasts lādētājs, kas uzpildīs Jūsu bateriju visu nakti (iekļauts standarta komplektā), un ātrais lādētājs ,kas lādē bateriju 2-3 stundu laikā.

Standarta baterija nodrošina aptuveni 25 minūšu darbības laiku , Extended Range baterija - 45 minūtes. Pieejama arī lādētāju, rezerves daļu un piederumu izvēle,kas padara braukšanu .

Apskatiet arī visus citus mūsu jetboard dizainus!


Šī interneta vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu politikas lietošanai e-move.lv veikalā.