Menu
Your Cart

Radinn Explore Icebreaker

Radinn Explore Icebreaker
Radinn Explore Icebreaker
Radinn Explore Icebreaker
Radinn Explore Icebreaker
Līdz 52 km/h 25-45 min Explore
Radinn Explore Icebreaker
Radinn Explore Icebreaker
Radinn Explore Icebreaker
Radinn Explore Icebreaker
Specifikācija
Maks. ātrums 52 km/h
Maks. slodze 130 kg
Svars (pats dēlis) 15
Tālvadība Ir
Maks. distance 25 - 45 min
Radinn Explore Icebreaker
8 700.00€
Bez PVN: 7 190.08€

Pieejamie varianti

Apraksts

Radinn Explore dēlis piedāvā tūlītēju jautrību visiem, kas ar to brauc! Pateicoties dizainam, Explore ļauj uzreiz izjust saviļņojumu, kas rodas stāvot uz elektro serfošanas dēļa . Elektriskā mobilitāte uz zemes ir bijusi populāra jau labu laiku, taču Jūs nekad iepriekš neko tādu neesat redzējis uz ūdens!

Radinn elektriskais dēlis ir patiesi kluss, pateicoties dzinējam Jetpack G3, kas ir ievietots dēļa aizmugurē, lai sniegtu drošību lietotājam un visiem apkārtējiem jūras "iedzīvotājiem", ar kuriem Jūs varētu saskarties braukšanas laikā.

Vai zinājāt, ka vaļi var peldēt līdz 56 km / h? Nu, praktiski tik pat ātrs var būt arī Radinn Explore dēlis!  Jūs varat viegli kontrolēt ātrumu, izmantojot komplektācijā iekļauto tālvadības pulti, un, ja vēlāties, varat lēnām pārvietoties pa mierīgiem ūdeņiem. Iekļautā drošības siksna novērsīs e-dēļa “lidošanu” prom no Jums pēkšņas krišanas gadījumā.

Standarta dzinējs (Jetpack G3 ) sasniedz ātrumu līdz 40 km/h, bet Jetpack G3 PRO ļauj sasniegt ātrumu līdz pat 52 km/h!

Atkarībā no baterijas kapacitātes Jūs saņemsiet 25–45 minūtes ilga braukšanas laika, kas aizvedīs Jūs pa šaurajām straumēm, lieliem ezeriem, jūrām un līkumotajām upēm, uz kurām vienmēr esat vēlējušies doties. Lai uzlādētu bateriju, Jums ir jāizvēlas divi lādētāji - parasts lādētājs, kas uzpildīs Jūsu bateriju visu nakti (iekļauts standarta komplektā), un ātrais lādētājs ,kas lādē bateriju 2-3 stundu laikā.

Standarta baterija nodrošina aptuveni 25 minūšu darbības laiku , Extended Range baterija - 45 minūtes. Pieejama arī lādētāju, rezerves daļu un piederumu izvēle,kas padara braukšanu .

Iesakam iepazīties ar visiem Radinn dēļu modeļiem, lai veiktu pareizo izvēli!

Šī interneta vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu politikas lietošanai e-move.lv veikalā.