Menu
Your Cart
Elektriskie
sērfošanas dēļi
RADINN
Uzzināt vairāk
Elektriskie
sērfošanas dēļi
RADINN
Uzzināt vairāk

Explore - sērfošanas dēļi

Explore ir ideāls variants kā pirmais dēlis vai kā dēlis visai ģimenei. Gandrīz visa dēļa augšējā virsma ir pārklāta ar mīkstu materiālu, kas nodrošina kājām labu saķeri ar dēli un arī mīkstina visus kritienus, kas notiek jautrās braukšanas laikā.  Visa dēļa perimetrā ir iebūvēts aizsargbuferis , kas nodrošina mīkstāku sadursmi ar dažādiem šķēršļiem ūdenī. Pateicoties korpusam no militārā līmeņa plastmasas un buferim, dēlis ir ļoti izturīgs.

Radinn Explore Icebreaker Radinn Explore Icebreaker
Līdz 52 km/h 25-45 min Explore
SKU: 8 700.00 € - 13 500.00 €
Radinn Explore dēlis piedāvā tūlītēju jautrību visiem, kas ar to brauc! Pateicoties dizainam, Explore ļauj uzreiz izjust saviļņojumu, kas ro..
8 700.00€
Bez PVN:7 190.08€
Radinn Explore Sentinel Radinn Explore Sentinel
Līdz 52 km/h 25-45 min Explore
SKU: 8 700.00 € - 13 500.00 €
Radinn Explore dēlis piedāvā tūlītēju jautrību visiem, kas ar to brauc! Pateicoties dizainam, Explore ļauj uzreiz izjust saviļņojumu, kas rodas stāvot..
8 700.00€
Bez PVN:7 190.08€

Freeride - sērfošanas dēļi

Freeride ir diezgan līdzīgs augstāk minētam Explore dēlim, taču tas ir jau vairāk sportisks modelis. Kopējie izmēri ir nedaudz samazināti, un arī dēlim ir konstrukcija bez gumijas bufera. Visas šīs izmaiņas nozīmē, ka dēlis ir par 3 kg vieglāks nekā Explore! Šīs dēlis arī var kalpot kā dēlis visai ģimenei, vai arī ļoti labi der jau mazliet pieredzējušiem braucējiem!

Radinn Freeride Urban Rebel Radinn Freeride Urban Rebel
Freeride 25-45 min Līdz 56 km/h
SKU: 9 999.00 € - 14 250.00 €
Radinn Freeride dēlis ir 2020. gada modelis, ar mazākiem izmēriem un svaru, salīdzinot ar Explore modeli. Pateicoties patiesi unikālam dizainam, Freer..
9 999.00€
Bez PVN:8 263.64€
Radinn Freeride Element Radinn Freeride Element
Freeride 25-45 min Līdz 56 km/h
SKU: 9 999.00 € - 14 250.00 €
Radinn Freeride dēlis ir 2020. gada modelis, ar mazākiem izmēriem un svaru, salīdzinot ar Explore modeli. Pateicoties patiesi unikālam dizainam, Freer..
9 999.00€
Bez PVN:8 263.64€

Carve - sērfošanas dēļi

Carve dēlis ir jau pavisam kas cits! Ja Jums jau tagad ir īpašībā Radinn dēlis vai Jūs vienkārši esat gatavi izaicinājumiem, tad šīs zvērs ir pareizā izvēle - tas plānāks,vieglāks un īsāks nekā tā "brāļi" ! Atšķirībā no Explore vai Freeride, tam ir iespējams iegādāties siksnas kājām, kas galvenokārt piešķir dēlim “veikborda” sajūtu un ar to palīdzību jau var uzņemt jaunus šķērsļus! Šīs dēlis der pieredzējušiem lietotājiem. 
Radinn Carve Phantom Radinn Carve Phantom
Līdz 52 km/h Carve 25-45 min
SKU: 11 200.00 € - 16 069.00 €
Radinn Carve  - jauns dēļa modelis, kas ir paredzēts jau pieredzējušiem braucējiem. Tam ir šaurāka forma, nekā pārējiem Radinn modeļiem un ir ies..
11 200.00€
Bez PVN:9 256.20€
Radinn Carve Tarifa Radinn Carve Tarifa
Līdz 52 km/h Carve 25-45 min
SKU: 11 200.00 € - 16 069.00 €
Radinn Carve - jaunas Radinn dēļa modelis, kas ir paredzēts jau pieredzējušiem braucējiem. Tam ir šaurāka forma, nekā pārējiem Radinn modeļiem un ir i..
11 200.00€
Bez PVN:9 256.20€

Kā sākt braukt ar Radinn elektriskajiem sērfošanas dēļiem?

Tas ir viegli! Ja Jūsu svars ir mazāks par 65 kg, vienkārši mēģiniet sevi līdzsvarot, stāvot uz dēļa ūdenī, kājas novietojot nedaudz platāk par pleciem. Lēnām sāciet nospiest tālvadības pogu, un Jūs sāksiet kustēties pa ūdeni. Bremzējot, lēnām paceliet droseļvārstu, lai apstātos. Ja pārāk ātri atlaižat droseļvārstu, var nokrist ūdenī - esiet uzmanīgs! Ja jūs sverat vairāk par 65 kg, dēlis būs kustīgāks. Tātad Jums ir jāuzlec uz dēļa un nekavējoties sākt izmantot braukt, vai arī jāsāk uzkāpt uz vēdera vai ceļiem. Sākt uz vēdera faktiski ir diezgan droši un jautri. Kad esat pieradis, pēc tam samainiet stāvokli -  pārējiet uz ceļiem, vienlaikus saglabājot patstāvīgu spiedienu uz droseļvārstu. Parasti pietiek ar 30-40 minūtēm, lai iemācīties un sākt pamazām braukt stāvot.


Kā veikt pagriezienus ar Radinn dēli?

Iesācējiem, iespējams, vēlams to izmēģināt pāris reizes uz vēdera vai uz ceļiem. Lai pagrieztos pa kreisi, jums ir jāpieliecas pa kreisi ar visu ķermeni un mēģināt pagriezt . Stāvot, iespējams, vēlēsieties mazliet pavirzīt priekšējo kāju pa kreisi no dēļa centra līnijas. Lai pagrieztos pa labi, rīkojieties tieši pretēji. Lai veiktu asākus pagriezienus, nedaudz samaziniet ātrumu un pārvietojiet ķermeņa svaru uz dēļa aizmuguri. Jautrāks veids, kā veikt pagriezienus, ir paķert kreiso vai labo rokturi, piepacelt dēli un sasvērt ķermeni, lai pagrieztu.


Kāds ir aptuvenais braukšanas laiks?

Iesācējiem, kuri vēl tikai mācās, ar vienu pilnu uzlādi var pietikt apmēram uz stundu. Pieredzējušiem braucējiem, kuri pārsvarā brauc ar pilnu gāzi un paātrinājumu, tas var būt 25-45 minūtes (atkarībā no braukšanas apstākļiem un baterijas tipa). Dēlis nedaudz palēninās, kad akumulators sāk iztukšoties.


Kur es varētu braukt ar savu Radinn sērfošanas dēli?

Iesācējiem vislabāk būtu braukt pa plakanu ūdeni bez viļņiem. Tie ir mazāki ezeri, karjeri, upes, slēgtie līči. Pieredzējušākiem braucējiem var būt ērtāk braukt pa mazākiem viļņiem pa jūru un ja esat gatavs, var mēģināt pat lēkt uz tām!


Kā to aizvest izbraukumam?

Parasti to var ievietot vieglajā automašīnā, kad aizmugurējie sēdekļi ir nolaisti, vai minivenā (kas,protams,ir ērtāk). Vienkārši atcerieties, ka dēlis transportēšanas laikā jāglabā somā. 

Šī interneta vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu politikas lietošanai e-move.lv veikalā.